Destinace

Stěhování Spojené státy americké

Hledáte stěhovací firmu, která pro Vás zajistí stěhování do Spojených států amerických nebo ze Spojených států amerických zpět do ČR? Stěhujete se poprvé do zahraničí a nemáte představu, jak takové stěhování do zahraničí probíhá? BEST Stěhování je specialista na mezinárodní stěhování do celého světa. Nabízíme profesionální přístup, spolehlivost a především kvalitu poskytnuté služby. Variant, jak si od naší firmy nechat zajistit Vaše stěhování do Spojených států amerických je několik, vždy záleží na Vašich potřebách a požadavcích. Naše stěhovací služby můžete využít jako kompletní servis - stěhování na klíč nebo jen s částečnou asistencí třeba na zabalení nábytku.

Stěhování do Spojených států amerických – důvody

Proč využít našich stěhovacích služeb na stěhování do Spojených států amerických?

  • Máme 20 let zkušeností v poskytování stěhovacích služeb
  • Ročně realizujeme stovky přeprav a stěhování po celém světě
  • Šetříme Vám peníze i čas – nabízíme levné stěhování
  • Pojištění veškerých předmětů do výše 5.000.000 CZK
  • Nemáme žádné ale, háčky nebo skryté poplatky

Stěhování do Spojených států amerických – vypracování cenové nabídky

Služeb, které pro Vás můžeme zajistit je mnoho, bychom Vám mohli vypracovat cenovou nabídku, která bude vypočítána přesně dle Vašich potřeb, je vždy vhodné si sjednat návštěvu našeho technika u Vás v kanceláři nebo doma. Tato návštěva je zcela nezávazná a zdarma. Náš technik se důkladně seznámí s rozsahem Vašeho stěhování, Vašimi požadavky a na základě těchto informací je schopen Vám vypracovat individuální cenovou nabídku na Vaše stěhování do Spojených států amerických. Návštěvu naším technikem si můžete sjednat na naší zákaznické lince +420 722 535 535 nebo prostřednictvím poptávkového formuláře.

Stěhování ze Spojených států amerických – vypracování cenové nabídky

Při stěhování ze Spojených států amerických ve většině případů není možné bezplatně zajistit návštěvu naším technikem u Vás doma nebo v kanceláři. V tomto případě by jsme Vás poprosili o zaslání fotografií stěhovaných předmětů nebo krátkého videa naší emailovou adresu beststehovani(at)gmail.com, abychom si mohli udělat představu o objemu Vašeho stěhování ze Spojených států amerických. Naší cenovou nabídku Vám zašleme nejpozději následující den.

Při stěhování do Spojených států amerických nebo ze Spojených států amerických zajišťujeme:

Samozřejmostí je i stěhování a přeprava kusových zásilek za zvýhodněné ceny.

Stěhování do Spojených států amerických – poskytované služby

Stěhování z jednoho místa na druhé bylo vždy náročné a to především v přípravě veškerých předmětů určených ke stěhování. Naši pracovníci jsou profesionálové s mnohaletou praxí v oboru poskytování stěhovacích služeb a když něco nevíte, tak Vám rádi poradíme nebo pomůžeme s případnou přípravou na stěhování. Dodání kvalitního a vhodného obalového materiálu, balící služba, montáž nábytku, skartace dokumentů nebo odvoz nepotřebných předmětů na skládku je u nás samozřejmostí.

Ostatní informace

Veškeré dokumenty ke stěhování do Spojených států amerických nebo ze Spojených států amerických naleznete na stránce dokumenty ke stěhování.

BEST stěhování nabízí levné stěhování do celého světa za rozumné ceny!