Stěhování do zahraničí

Best stěhování poskytuje komplexní stěhovací služby po České republice i do zahraničí. Stěhování do zahraničí je naší specializací, stěhujeme do 197 států světa. Provádíme stěhování bytů, stěhování kanceláří, pian - klavíru i pianin, stěhujeme do zahraničí těžká břemena, ale i Vaše domácí mazlíčky.

 Stěhování do zahraničí

Návštěva technika

Pokud je to možné, a stěhujete se do zahraničí z České republiky, doporučujeme využít naší služby - návštěva technika - tato služba je zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje.

 

Stěhování do zahraničí z ČR

Náš technik - specialista na stěhování do zahraničí Vám:

- doporučí nejlepší postup stěhování

- můžete u něho objednat nejvhodnější obalový materiál

- doporučí dostatečně velký stěhovací vůz, popřípadě určí objem stěhování

- zjistí, jaký počet pracovníků je pro Vás nejvhodnější

- připraví pro Vás cenovou nabídku na stěhování do zahraničí

Pokud budete s cenovou kalkulací na stěhování do zahraničí spokojeni, můžete s naším technikem uzavřít objednávku mezinárodního stěhování.

 

Stěhování ze zahraničí do ČR

Pokud se stěhujete ze zahraničí do České republiky, není většinou obhlídka naším technikem možná. Ovšem i na tyto situace jsme připraveni. Postačí, když:

- sepíšete co nejkonkrétnější seznam Vašich stěhovaných věcí

- vyfotíte Vaše stěhované věci

- natočíte video s Vašimi stěhovanými věcmi

Na základě zaslaných dokumentů Vám jsme schopni vypracovat cenovou kalkulaci stěhování do zahraničí právě pro Vás.

 

Stěhování ze zahraničí

Přípravy na stěhování

Před samotným mezinárodním stěhováním je nezbytné veškeré stěhované předměty zabalit a připravit na stěhování. Jelikož se jedná o stěhování na větší vzdálenost, doporučujeme balení a přípravu nepodceňovat. Naší pracovníci Vám rádi poradí na naší infolince 722 535 535.

Nemáte-li čas nebo se nechcete přípravami na stěhování do zahraničí zabývat, nabízíme Vám tzv. mezinárodní stěhování na klíč. V tomto případě se o vše postarají naši pracovníci. Veškeré starosti vyřeší za Vás.

 

Dokumenty

Budete-li se stěhovat do zahraničí a nevíte, jaké dokumenty jsou potřebné nebo si nevíte rady, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme a dokumenty ke stěhování do zahraničí vyřídíme za Vás.

 

Níže můžete vyplnit nezávaznou poptávku stěhovacích služeb a my se Vám v co nejkratším čase ozveme. Naše společnost je nonstop, stěhujeme 24hodin denně, 365 dní v roce.

Kontakt:

Odkud se chcete stěhovat:

Kam chcete stěhovat:

*

Osobní údaje:

Zadané osobní údaje budou použity pouze jako kontakt na vás a bude s nimi naloženo v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. V žádném případě nebudou poskytovány třetí osobě.
Opište kód: