O nás - Best stěhování

BEST stěhování se poskytováním profesionálních stěhovacích služeb zabývá již od roku 1993.

Za tyto roky praxe jsme získali velké množství zkušeností při poskytování služeb mezinárodního stěhování. Realizovali jsme již stěhování mnoha bytů, domů, kanceláří, pianin, klavírů a těžkých břemen o hmotnosti do 200tun.

best stěhování

Stěhovací služby poskytujeme na profesionální úrovni, ať už chcete přestěhovat byt, dům, pianino, klavír nebo třeba kancelář, jsme přesvědčeni o tom, že s našimi poskytovanými službami a stěhováním do zahraničí budete spokojeni, tak jako tisíce našich zákazníků, kteří se na nás v případě dalšího stěhování do zahraničí s důvěrou obracejí. 

Naši pracovníci

Naši pracovníci jsou fyzicky zdatní jedinci, kteří ke každému stěhování do zahraničí přistupují profesionálně. Každá naše posádka má vždy svého vedoucího pracovníka, se kterým můžete řešit všechny Vaše dotazy či nejasnosti ohledně mezinárodního stěhování. Všichni naši pracovníci mají velké množství zkušeností se stěhováním a rádi Vám se vším pomohoiu.

Kontakt

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím našeho poptávkového formuláře nebo na e-mail beststehovani@gmail.com

Zákaznická linka +420 722 535 535

Závěr

U nás se nemusíte obávat na cokoliv se zeptat, můžete zavolat nebo napsat kdykoliv, rádi Vám poradíme a jsme připraveni okamžitě řešit Vaše dotazy či nejasnosti ohledně přípravy a samotného stěhování do zahraničí.